Керамічні блоки Leier

  1. Здоров’я та екологія

Не піддавайтесь сумніву, що керамічні блоки Leier екологічно безпечні для здоров’я! Основна сировина, яку використовують для виробництва цегли - якісна природна глина. На відміну від інших матеріалів, така цегла не містить у собі клеї, лаки та інші хімічні сполуки. Дана цегла піддається повній переробці і нешкідлива для навколишнього середовища.

  1. Стала температура в будинку - ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Завдяки своїй унікальній здатності акумулювати та стабілізувати тепло у стінах, ви завжди будете відчувати себе комфортно у будинку, зведеному з керамічного блоку Leier. Швидка зміна кліматичних умов не впливає на температуру всередині житла, завдяки з акумульованій температурі безпосередньо у цегляній стіні.

 До прикладу, у порівнянні з газоблоком, у керамічному блоці акумулюється тепло, яке потім рівномірно ним же і віддається.

 Порівнюючи керамоблок і звичайну цеглу, було виявлено, що у блоці шириною 45 см буде однаковий рівень теплопередачі з стіною, яка вимурована із звичайної цегли 202 см.

  1. Ніякої вологості – ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ

Керамічні блоки Leier мають низький дифузійний опір. Це означає, що у приміщенні з більш високим рівнем вологості водяні пари проходять через стіни, що призводить до оптимального балансу вологи. Вологість у правильно побудованому будинку не накопичується і не конденсується - будівля дихає та блокує утворення цвілі, різноманітних видів грибка на стінах, які є джерелом багатьох захворювань.

  1. ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

Наступним важливим фактором є вогнестійкість. Стіна з керамічних блоків відноситься до найнадійніших конструкцій. Така стіна відповідає найвищим вимогам і критеріям пожежостійкості. При пожежі стіна з блоку не горить, і, відповідно, і з вогнем не виділяються небезпечні продукти згорання, дим, не збільшується інтенсивність вогню.

  1. Висока МІЦНІСТЬ

Навіть у процесі різноманітних розробок та технологій виготовлення керамічних блоків, цей будівельний матеріал завжди підтримував високу міцність на стиск. Готовий обпалений блок має стабільну форму і розміри, навіть під впливом зміни вологості або температури. Завдяки цим особливим властивостям зведені будинки міцніші та безпечніші. Вони більш стійкі до зовнішніх ударів та інших механічних впливів ззовні. Ви будете в повній безпеці, перебуваючи у такому будинку!

 

  1. Властивості ШУМОПОГЛИНАННЯ

Шум є одним із тих факторів, який робить проживання у новому будинку нестерпним. Унікальні властивості цегли Leier – товщина і щільність - є найефективнішою зброєю проти шуму. Особлива конструкція блоку надає можливість бути менш чутливим до проникнення шуму не тільки з вулиці, а й до шуму між кімнатами всього будинку.

  1. Тривалий термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Надійність та міцність будинку дуже приваблює потенційного покупця, який готовий заплатити за його будівництво більшу ціну. Ми ж стверджуємо, що зупинивши свій вибір на будівельних матеріалах ТМ ЛЕЙЕР, Ваші витрати будуть нижчими або однаковими у порівнянні з іншими виробниками! Будинки, зведені із якісного матеріалу, мають практично необмежений термін експлуатації та довго служать своїм власникам. Варто розглядати як НАДІЙНУ ІНВЕСТИЦІЮ!

Будівельна компанія Kontilium Group найперша у Івано-Франківську почала використовувати керамічні блоки Leier для будцівництва житлового будинку.