Товарний бетон: визначення та переваги

Для будівельних робіт вам потрібно бетон? Створити розчин для затвердіння ви можете і самостійно. Однак вам необхідна впевненість в тому, що майбутня конструкція зможе витримати навантаження і не почне деформуватися при сильній напрузі. В такому випадку перевагу слід віддати суміші, яка була проведена на заводі. Такий товарний бетон створюється відповідно до стандартів і з застосуванням сучасних технологій та обладнання. Що вам це дає? Впевненість в тому, що готовий бетон буде відповідати тим характеристикам, які йому запропоновані. А яким способом виробнику вдається цього домогтися? Давайте розберемося.

 

Бетон є прикладом міцного та надійного матеріалу, який використовується на будівництві. Його всюди можна зустріти у різних конструкціях. І для того, аби ваше будівництво було надійним не тільки відповідно до проекту, але й по життю, необхідно правильно підібрати види бетону. Для їх класифікації використовуються різні критерії, що базуються на таких властивостях, як морозостійкість, водонепроникність, міцність. Щоб отримати товарний бетон високої якості, слід купувати товар у фірм, які заробили собі хорошу репутацію. Одною із таких фірм є «Завод якісних бетонів» який займає в м. Івано-Франківську одну з лідируючих позицій на ринку виробництва бетону.

Товарний бетон-переваги:

  • Бетон виготовляється на заводі з піску, води, а також щебню і цементу вищого ґатунку. В залежності від виду та марки продукту, до складу суміші можуть входити додаткові добавки для сповільнення чи прискорення процесу застигання бетону. Розробку складів і здійснення контролю якості сировини та готової продукції здійснює власна атестована лабораторія, оснащена всім необхідним обладнанням і укомплектована висококваліфікованими співробітниками;
  • Виробництво для виготовлення бетону в Івано-Франківській області оснащене високотехнологічним устаткуванням, яке виготовляє більше 100 кубів бетону за годину, що має атестат акредитації випробувальної лабораторії;
  • На заводі діє атестована випробувальна лабораторія, яка оперативно здійснює вхідний та поопераційний контроль матеріалів і продукції на найсучаснішому обладнанні фірми „CONTROL’S” (Італія)

Використання

Найчастіше товарний бетон використовують для створення монолітних фундаментів. Також його застосовують тоді, коли необхідно залити стіни, створити бетонні перекриття. За допомогою такого матеріалу прокладають різні доріжки і створюють майданчики. Не обходиться без нього процес будівництва доріг і трас, зведення мостів і гребель. Ще товарний бетон знайшов застосування у виготовленні басейнів.

Як видно, основне використання такого матеріалу – це монолітне будівництво. Воно не здає свої позиції перед створенням конструкцій і споруд зі збірного залізобетону. Переваги моноліту – надійність і сейсмостійкість, вільне планування, рівномірна усадка – роблять його все більш популярним в будівельних проектах.